Teklif Al
Tel: +90 262 311 70 11 pbx
Teklif Al.
Tel:+90 262 311 70 11 pbx

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Saral Vinç Türkiye inşasında vinç-platform-forklift-istif makineleri ve nakliye araçlarının geniş araç parkı ile; her ihtiyaca yönelik geniş ekipman parkıyla ekipman kiralama hizmetlerini sürdürür. Sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Saral Vinç 2000 li yılların başıyla birlikte personel yükseltici platform kiralama departmanında tecrübelerini zirvelere taşımaya devam etmektedir.

İleri teknoloji ürünü olan iş makineleri ile vinç hizmetlerini sektörde her zaman “birinci sınıf kalite ve müşteri memnuniyeti” ilkesini ön planda tutarak yürütmekteyiz.

1970 li yıllardan bu güne sektörde uzmanlaştık. Saral Vinç 720 nin üzerinde makina parkı, 200 kişinin üzerinde tecrübeli kadro, teknik servis ve ağır nakliye konusunda uzmanlaşmış ekibiyle kıta ve ülke çapında kiralamalarınıza ERP sistemi ile hizmet vermektedir.

VİZYON & MİSYON

Yıllardan beri süregelen müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet sektöründe başarılı, etkin ve verimli bir organizasyon oluşturarak; müşterilerimizin isteklerini en iyi biçimde yerine getirebilmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Enerji tüketiminin en aza indirilerek yüksek teknolojinin kullanılmasına sektörde önem veriyoruz. Saral Vinç; ruhu ve ekipmanları ile ulaşmak istediğiniz hedef doğrultusunda her zaman ve her yerde yanınızda olacaktır.

Saral Vinç olarak makine parkımızın teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek insan ilişkilerinde samimiyet ve saygı büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle taşıdığımız sorumluluk, güçlü bir ekip ve büyük bir organizasyonla sürdürülmektedir.

YÜKSELEN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

GÜVENLİ VE HIZLI ÇÖZÜMLER

GÜVENİLİR KURUMSAL FİRMA

SON TEKNOLOJİ MAKİNELER

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

GENİŞ MAKİNE PARKURU

Hemen Ara
Soru sor
Merhaba;
Sİze nasıl yardımcı olabiliriz ?